شماره امداد خودرو

شماره امداد خودرو

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!

با امداتکار دیگر نگران خرابی خودروی خود در سفر نباشید

دسترسی آسان به شماره امداد خودرو در جاده ها خیال شما را به هنگام رانندگی در جاده آسوده می سازد. حادثه هیچ وقت خبر نمی کند. ممکن است شما با هر چند سال سابقه ای هم که در رانندگی دارید در هنگام رانندگی دچار سوانح جاده ای شوید یا خودروی شما خراب شده و به هیچ مکانیکی هم دسترسی نداشته باشید. در چنین شرایطی ممکن است کاملا ناامید شده و خود را در جاده دست تنها بدانید. در حالی که این گونه نیست. کافیست تنها با شماره امداد خودرو تهران تماس بگیرید. تیم تخصصی امداد خودرو خیلی فوری خود را به محل مورد نظر شما می رساند تا مشکل شما را برطرف کند. آن ها بر حسب تجربه ای که دارند می توانند اقدام به تعمیر خودروی شما کنند و یا شما را با خدمات خود بهره مند سازند. بنابراین دیگر جایی برای نگرانی در این راستا وجود ندارد. امداد خودرو خدمات مختلفی را به شما ارائه می کند که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!
متن سربرگ خود را وارد کنید

برای مشکلات جاده ای باید با کدام شماره امداد خودرو تماس بگیریم؟

شاید هنوز هم خیلی از ما ندانیم که برای مشکلات جاده ای خود باید با کدام شماره امداد خودرو تماس بگیریم؟ چون ممکن است برای ما پیش نیامده باشد؛ اما باید همیشه چاشنی احتیاط را رعایت کرد تا سفری کاملا ایمن و بی خطر را در پیش رو داشته باشید. رانندگی در جاده می تواند توأم با حوادث ریز و درشت زیادی باشد. آمار تصادفات جاده ای روز به روز در حال افزایش است. از طرفی دیگر ممکن است در حین رانندگی در جاده، باتری خودروی شما از کار بیفتد و یا مصرف سوخت شما به پایان برسد و دسترسی به پمپ بنزین نداشته باشید. در چنین شرایطی می توانید با یک تماس ساده با شماره امداد خودرو تهران ، مشکلات خود را به گوش مسئولین آن ها برسانید. گروه امداد خودرو موظف است خیلی زود و سریع خود را به شما رسانده تا مشکل شما را برطرف کند. برای بهره مندی از خدمات شبانه روزی گروه امداتکار می توانید با شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس بگیرید.

آشنایی بیشتر با گروه امداتکار

شما این امکان را دارید که با شماره امداد خودرو شرکت امداتکار تماس بگیرید. این شرکت مدت هاست که در زمینه خدمات امدادی در همه نقاط شهر تهران و تعمیرات فوری انواع خودروها فعالیت حرفه ای داشته است. شما می توانید در هر پاسی از شبانه روز ۲۴ ساعته با آن ها در ارتباط باشید. شرکت امداتکار توانسته است مجوزهای فعالیتی اینماد و همچنین مجوزهای اتحادیه کسب و کارهای مجازی خود را با سر شماره ۵۸۰۴۰۷ ثبت نماید. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از حوزه فعالیتی آن ها به محض مواجه شدن با مشکل با آن ها تماس بگیرید. با یک تماس ساده با  شماره امداد خودرو تهران ، گروه امداتکار به شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ می توانید مشکل خود را با کارشناسان این شرکت بازگو نمایید. آن ها با هزینه های کاملا مقرون به صرفه و خدمات ایده آل خود، همه روزه با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند. پس دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد و می توانید با خیال راحت به دل جاده بزنید.

عمده ترین خدمات ارائه شده در شرکت امداتکار

شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید با گرفتن شماره امداد خودرو شرکت امداتکار از خدمات آن ها به خوبی بهره مند شوید. از جمله مهمترین خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره داشت:

امداد فوری خودرو

یکی از مسائلی که ممکن است در هنگام رانندگی در جاده ها نیاز به شماره امداد خودرو جاده ای و خدمات شرکت امداتکار داشته باشید امداد فوری خودروی شماست. ممکن است در حین رانندگی متوجه به پایان رسیدن سوخت خودرو، باتری آن یا حتی پنچری شدید و راهکاری برای رفع آن نداشتید. در این حالت می توانید درخواست خود را در هر نقطه از تهران به امدادگران امداتکار بسپارید. آن ها خیلی زود و فوری خود را به شما می رسانند تا با کادر مجرب و کارکشته خود مشکل شما را برطرف نمایند. علاوه بر تماس تلفنی برای بهره مندی از خدمات امدادگران امداتکار در این زمینه می توانید از طریق وب سایت اینترنتی این شرکت و اپلیکیشن آن نیز از این خدمات بهره مند شوید. اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا تلفن همراه شما ساده است بهترین راهکار تماس با شماره امداد خودرو شرکت امداتکار به شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ می باشد.

حمل خودرو

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت امداتکار، حمل خودرو می باشد. برای این منظور نیز می توانید با شماره امداد خودرو این شرکت تماس داشته باشید. با ثبت درخواست خود در این زمینه، امدادگران امداتکار خود را خیلی سریع به محل مورد نظر شما می رسانند. شما می توانید در هر زمان، درخواست خود را در هر منطقه از تهران ثبت کنید تا وسیله نقلیه آسیب دیده شما توسط خودروبر، یدک کش یا جرثقیل به راحتی و با امنیت بالا حمل شود. برای به دست آوردن شماره یدک کش خودرو نیز می توانید از طریق وب سایت اینترنت یا اپلیکیشن، به راحتی به هدف خود دست یابید. چرا که بدین ترتیب می توانید با شماره امداد خودرو تهران تماس بگیرید. کارشناسان امداتکار شما را در این زمینه یاری خواهند کرد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

تعمیر در محل

تعمیر خودرو در محل نیز از دیگر خدمات امدادگران امداتکار می باشد. در صورتی که خودروی شما در هر منطقه از مناطق مختلف تهران، خراب شده است و دسترسی به هیچ مکانیکی ندارید می توانید از امکان تعمیر در محل بهره مند شوید. برای این منظور نیز می توانید به شماره امداد خودرو شرکت امداتکار به شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس بگیرید. این شرکت، کادر متخصص خود را برای تعویض و تعمیر انواع قطعات خودرویی به محل مورد نظر شما می رسانند. امدادگران شرکت امداتکار، تعمیر انواع خدمات برقی، موتوری، تعویض قطعات، تعمیر و راه اندازی اولیه خودرو و… را در محل بر عهده می گیرند. بنابراین دیگر نیازی نیست به نزدیک ترین مکانیکی بروید. چون امدادگران امداتکار خود از مجرب ترین مکانیکی ها و تعمیرکاران انواع خودرو هستند.

برای هر یک از این خدمات کافیست با شماره امداد خودرو به شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس بگیرید.

دریافت شماره امداد خودرو به جهت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی

علاوه بر خدمات ذکر شده در بند فوق، به جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی هم نیاز به شماره امداد خودرو خواهید داشت. گروه کارشناسان فنی امداتکار همه روزه و در هر پاسی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هستند. در صورتی که نیاز به مشاوره داشته باشید می توانید با کارشناسان فنی این شرکت معتبر تماس بگیرید. روزانه شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ در خدمت شماست تا به واسطه آن بتوانید هر گونه سوال فنی خود را برطرف کنید. با توجه به تجربه و تخصص بالایی که کارشناسان فنی امداتکار دارند شما می توانید از مشاوره های رایگان تلفنی آن ها به خوبی بهره مند شوید. کافیست با شماره امداد خودرو درج شده در سایت و اپلیکیشن امداتکار در تماس باشید و سوالات خود را از کارشناسان این شرکت بپرسید. بدین ترتیب می توانید به صورت رایگان بهترین مشاوره ها را از این کارشناسان دریافت کنید. شما همچنین می توانید با تماس تلفنی و یا مراجعه به صفحه تعرفه امداد خودرو از جدیدترین تعرفه های خدمات این شرکت هم باخبر شوید.

تضمین کیفیت تعمیر خودرو و سایر خدمات به مشتری

شرکت امداتکار کلیه خدمات خود را تضمین می کند. با تماس تلفنی با شماره امداد خودرو مربوط به این شرکت می توانید از خدمات آن ها مطلع شوید. همچنین با ورود به وب سایت https://mdotcar.com  و اپلیکیشن امداتکار می توانید نمونه کارهای آن ها را مشاهده کنید. در صورتی که رضایت مشتری از خدمات این مجموعه بالا باشد می توانید با خیال راحت تری مشکلات خود را با آن ها مطرح کنید. کادر مجرب و کارکشته امداتکار در تلاش بوده تا هم خود را در سریعترین زمان به شما برساند و هم به بهترین شیوه اقدام به تعمیر خودروی شما کند. ضمن اینکه با ایمنی بالا و بدون کمترین ریسک اقدام به حمل خودرو می کند. آن ها از دانش فنی بالایی در زمینه تعمیر خودروها بهره می جویند تا جایی برای نگرانی شما باقی نماند. بنابراین برای بهره مندی از تمامی خدمات این مجموعه، می توانید تنها با ثبت تماس با شماره امداد خودرو شرکت امداتکار از خدمات تضمین شده آن ها بهره مند شوید.

تماس با شماره امداد خودرو برای حمل و نقل انواع خودرو

برای حمل و نقل انواع خودروهای شما تنها کافیست با شماره امداد خودرو تماس بگیرید. با ثبت شماره یدک کش، خودروی شما در جاده به محل مورد نظر شما حمل می شود. اینکه خودروی شما با یدک کش، خودروبر، کفی، جرثقیل و… حمل می شود بسته به شرایط دارد. به همین جهت به هنگام تماس با گروه امداد خودرو، می توانید نوع وسیله نقلیه خود را با کارشناسان فنی اعلام دارید. آن ها پس از شنیدن درخواست شما متناسب با نوع خودروی شما از انواع یدک کش ها استفاده می کنند. با گروه امدادگران امداتکار هیچ گونه محدودیتی در این راستا نخواهید داشت. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید درخواست خود را در این شرکت ثبت کنید. شماره امداد خودرو را می توانید در سایت یا اپلیکیشن امداتکار بیابید. پس از آن می توانید بسته به نوع نیاز خود اقدام به ثبت درخواست خودروبر برای حمل خودروی خود داشته باشید. با وجود مجموعه امداتکار دیگر نگرانی در این راستا وجود ندارد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

مجهز بودن شرکت امداتکار به تمامی تجهیزات و لوازم یدکی مورد نیاز

در صورتی که در جاده ماشین شما دچار نقص فنی می شود نیاز به فردی متخصص خواهید داشت. برای این منظور کافیست با شماره امداد خودرو به سرشماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس حاصل نمایید و مشکل خود را با کارشناسان فنی آن ها در میان بگذارید. شرکت امداتکار در همین زمینه با تجهیزات کامل و لوازم یدکی مورد نیاز شما، کادر مجرب و کارآزموده خود را در اسرع وقت به سمت شما خواهد فرستاد. با توجه به تجهیزات کامل تعمیرکاران سیار در شرکت امداتکار، دیگر نگرانی در خصوص برطرف کردن مشکل خود نخواهید داشت. تعمیرات فوری با کادر مجرب و متخصص امداتکار، یکی از خدمات آن هاست که تمام هم و غم خود را در راستای جلب رضایت مشتری بکار خواهند گرفت. تنها کافیست با شماره امداد خودرو مندرج در سایت امداتکار تماس بگیرید. آن ها با تجهیزات کامل خود، خیلی سریع خود را به محل مورد نظر شما می رسانند تا در هر نقطه از تهران که هستید مشکل شما را برایتان برطرف سازند.

اطلاع از جدیدترین تعرفه های خدمات امداد خودرو

با یک تماس ساده به شماره امداد خودرو شرکت های مختلف می توانید از جدیدترین تعرفه های هر یک از خدمات مورد نیاز خود در امداد خودرو مطلع گردید. چرا که ممکن است هر چند وقت یک بار قیمت بر اساس شرایط حاکم بر کشور دستخوش تغییراتی گردد. به همین جهت می بایست با کارشناسان امداد خودرو در تماس باشید تا از بروزترین قیمت ها باخبر شوید. همچنین می توانید این قیمت ها را با قیمت های درج شده در سایر شرکت های امداد خودرو مقایسه کنید تا در نهایت بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در هنگام مقایسه قیمت ها می بایست همه مسائل را در نظر داشته باشید تا بتوانید انتخاب بهتری در پیش داشته باشید. شرکت امداتکار با پوشش دهی تمامی مناطق تهران و قیمت های بسیار مقرون به صرفه، خدمات بهتری را به شما ارائه می دهد. برای دستیابی به شماره امداد خودرو شرکت امداتکار، می توانید وارد وب سایت اینترنتی این شرکت یا اپلیکیشن آن ها شوید.

یدک کش خودرو شبانه روزی

یدک کش خودروها از جمله خدمات ضروری در شهرهاست، که در مواقع اضطراری و نیاز به جابجایی خودروهای خراب یا تعمیر ناگهانی به کمک می‌آید. در شهر تهران، به علت ترافیک شدید و حجم بالای خودروها، خدمات یدک کش خودرو بسیار مهم و پرتقاضا هستند.

توصیه‌ها و نکات مهم:

  • قبل از بروز هرگونه مشکل در خودرو، بهتر است شماره تماس یدک کش خودرو را در دفترچه تلفن یا دستگاه همراه خود ذخیره کنید.
  • در صورت امکان، قبل از استفاده از خدمات یدک کش، با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد خدمات، قیمت‌ها و زمان پاسخگویی آن‌ها کسب کنید.
  • در مواقع اضطراری و نیاز فوری به یدک کش، از شماره تماس اورژانس خودرو (مانند ۱۱۵ یا ۱۱۰) نیز استفاده کنید.

قیمت یدک کش خودور

قیمت یدک کش خودرو بستگی به عوامل متعددی دارد، از جمله نوع یدک کش، برند، اندازه و ظرفیت بارگیری آن، و همچنین بازار محلی و شرایط محلی. قیمت یدک کش خودروها می‌تواند در بازه‌های گسترده‌ای متفاوت باشد.

یدک کش‌های ساده و معمولی ممکن است با قیمت‌های نسبتاً مقرون به صرفه ارائه شوند، در حالی که یدک کش‌های تخصصی با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بارگیری بیشتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. همچنین، برندهای معروف و با کیفیت بالا معمولاً قیمت بالاتری دارند.

به علاوه، در نقاط مختلف جهان، وجود رقابت و عرضه و تقاضا نیز می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت یدک کش خودرو، بهتر است با فروشندگان محلی، تعمیرکاران خودرو یا سایت‌های اینترنتی معتبر که محصولات خودرو را عرضه می‌کنند، تماس بگیرید.

انواع یدک کش خودرو

هنگام صحبت در مورد “یدک کش خودرو”، چندین نوع مختلف وجود دارد که می‌توان به آنها اشاره کرد. در زیر، به برخی از انواع رایج یدک کش خودرو اشاره خواهم کرد:

  1. یدک کش معمولی: یدک کش معمولی یک وسیله کشش است که توسط دیگر خودروها برای کشیدن خودروهای معطل یا غیرقابل حرکت استفاده می‌شود. این نوع یدک کش معمولاً دارای یک پلتفرم نگهدارنده ماشین بوده و بر روی آن بازوها و کابل‌های کشش قرار دارد.

  2. یدک کش تخصصی: برخی خودروها به دلایل مختلفی نیاز به یدک کش تخصصی دارند. برای مثال، خودروهای سنگین‌تر مانند کامیون‌ها و اتوبوس‌ها نیاز به یدک کش‌هایی دارند که بتوانند وزن بیشتری را کشش دهند و قادر به جابجایی آنها باشند.

  3. یدک کش خودروی راننده: این نوع یدک کش به عنوان یک تجهیزات اضطراری در خودروها قرار داده می‌شود. زمانی که خودرو به هر دلیلی متوقف شده و نیاز به جا به جایی دارد، راننده می‌تواند از یدک کش خودروی خود استفاده کند. این نوع یدک کش معمولاً دارای قابلیت کشیدن وزن محدودی است.

  4. یدک کش پلیس: یدک کش‌های پلیس معمولاً برای حمل خودروهای متخلف یا تخطی کرده استفاده می‌شود. این نوع یدک کش‌ها توسط نیروهای پلیس یا نیروهای امداد و نجات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شماره یدک کش خودرو تهران

در شهر تهران، یدک کش خودرو یکی از خدمات حیاتی است که در صورت بروز مشکلات خودرویی، به شما کمک می‌کند. در این مقاله، شماره یدک کش خودرو در تهران را بررسی کردیم. با استفاده از این شماره‌ها، می‌توان به سرعت و با اطمینان از خدمات یدک کش در تهران استفاده کرد. همچنین، توصیه می‌شود قبل از استفاده از خدمات، با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و جزئیات را بررسی کنید. با این اقدامات، می‌توانید در صورت بروز مشکلات خودرو، به راحتی یدک کش مناسب را پیدا کنید.

سخن نهایی

به طور کلی هر یک از رانندگانی که به دل جاده می زنید ممکن است نیاز به شماره امداد خودرو داشته باشند. چون هیچ گاه حادثه خبر نمی کند و ممکن است در طول سفر، ماشین شما پنچر شود یا باتری آن بخوابد و یا دچار سانحه تصادف شوید. در چنین شرایطی امدادگران با تجربه بر حسب تخصص بالای خود کمک حال شما خواهند بود. شرکت امداتکار در این زمینه خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. آن ها با کادر مجرب و کارآزموده خود با پشتیبانی ۲۴ ساعته و پوشش دهی تمامی مناطق تهران در هر نقطه آماده خدمت رسانی به شما هستند. تنها کافیست با شماره امداد خودرو منتسب به شرکت امدانکار به سرشماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس بگیرید و درخواست خود را در هر پاسی از شبانه روز ثبت کنید. تیم امداتکار خود را فوری به مکان مورد نظر شما می رسانند تا گره از مشکلات شما را رفع نمایند.

تماس با امدادگرثبت فوری امداد