مکانیک سیار و تعمیر در محل

مکانیک سیار و تعمیر در محل

مکانیک سیار تهران و دیگر سرویس های خدمات تعمیر در محل شامل خدمات برقی خودرو، تعمیر و راه اندازی اولیه خودرو و تعویض قطعات می باشد.

در شرکت امداتکار خدمات ارائه شده تعمیردرمحل توسط کارشناسان حرفه ای و با سابقه ای ارائه می شود که در هزینه و وقت هم وطنان عزیزمان صرفه جویی شود.

منظور از خدمات تعمیر در محل این است که خودرویی که دچار نقص فنی شده است را راه اندازی اولیه نموده تا امدادجو خودروی خود را به تعمیرگاه قابل اعتماد خود برساند.

در شرکت امداتکار خدمات تعمیر در محل به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز در شهر تهران ارائه می شود. درخواست امداد تعمیر در محل را می توانید از روش های ثبت در وبسایت، اپلیکیشن و یا ارتباط با مرکز تماس امداتکار (۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰) اقدام نمایید.

هزینه و تعرفه تمامی خدمات ارائه شونده توسط امداتکار بعد ثبت اولیه توسط امدادجو به صورت آنلاین نمایش داده می شود تا با توجه به هزینه اعلامی درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!
سوالات متداول

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!

با بهترین مکانیک سیار تهران آشنا شوید

در طی سال های اخیر با افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار، استفاده از خدمات مکانیک سیار تهران اهمیت فراوانی پیدا کرده است. بر این اساس استفاده از خدمات امداد خودرو تهران و مکانیک سیار در غرب تهران می تواند در صورت بروز نقص فنی و مواردی از این دست کمک شایانی به شما نماید. در حال حاضر شرکت های متعددی وجود دارند که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می نمایند. با این وجود تیم تخصصی و مجرب امداتکار از رقبا پیشی گرفته است. بر این اساس مزایا و خدمات متعدد ، وجه تمایز تیم امداتکار با سایر رقبا محسوب می شود. در این مقاله خدمات امداتکار را به طور کامل بررسی می کنیم. سپس نحوه دریافت خدمات امدادی را شرح می دهیم.

امداد خودرو شامل چه خدماتی می شود؟

امروزه خدمات امداد خودرو در چند دسته مختلف قرار می گیرند. امداد فوری شامل سوخت، پنچرگیری و امداد باتری می باشد که هر یک به نوبه خود توسط مجرب ترین تیم مکانیک سیار غرب تهران ارائه می شوند.

با این تفاسیر در صورت بروز هر یک از این مشکلات مذکور می توان از کمک تیم امداتکار استفاده نمود. تمام کارشناسان امداتکار با تکیه بر تجربه و دانش روز دنیا و در کمترین زمان ممکن، خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می دهند.

بررسی خدمات امداد باتری در تیم امداد

این روزها یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است با استفاده مداوم از خودرو و به مرور زمان ایجاد شود، خراب شدن باتری یا نیاز به شارژ آن می باشد. تیم متخصص امداتکار به عنوان مکانیک سیار تهران و به خصوص مکانیک سیار غرب تهران با بهره گیری از تخصص بهترین کارشناسان در این حوزه، خدمات تعویض باتری و شارژ باتری را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمام باتری های این مجموعه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می شوند. علاوه بر این امکان تهیه مطرح ترین برندهای داخلی و خارجی باتری وجود خواهد داشت. بنابراین هموطنان گرامی می توانند از طریق راه های ارتباطی با امداتکار تماس گرفته و خدمات امداد باتری را در طی شبانه روز دریافت نمایند.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

امداد پنچرگیری را با امداتکار تجربه کنید

یکی از سخت ترین اتفاقاتی که ممکن است در حین حرکت خودرو سر راه شما ایجاد شود، پنچر شدن لاستیک خودرو و نیاز به تیم امداد است. در این شرایط چاره ای جز پنچرگیری باقی نخواهد ماند. در صورت بروز این مشکل کافیست با تیم امداتکار تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان، مشکل را برطرف نمایید. بنابراین مجموعه امداتکار، پنچرگیری در استان تهران را با استفاده از کارشناسان ماهر انجام خواهد داد. علاوه بر این امکان تعویض لاستیک توسط این تیم متخصص نیز وجود خواهد داشت.

امداد سوخت در امداد خودرو چگونه انجام می شود؟

امروزه دوره ایستادن کنار خیابان یا درخواست سوخت از ماشین های گذری به پایان رسیده است. با این حساب مهمترین سوالی که در این زمینه مطرح می شود این است که در صورت اتمام سوخت باید از امداد خودرو کمک بگیریم؟ تیم امداتکار در این خصوص نیز راه چاره اندیشه است. بنابراین با استفاده از اکیپ های سوخت رسانی فرایند امداد سوخت برای هموطنان عزیز در استان تهران انجام خواهد شد.

بررسی خدمات یدک کش و حمل توسط تیم امداد

در حال حاضر تیم مجرب امداتکار به عنوان مکانیک سیار تهران و به خصوص مکانیک سیار غرب تهران فعالیت می کند و خدمات خودرو بر، کفی و یدک کش را به کمک بهترین متخصصان ارائه می دهد. بر این اساس پس از ثبت درخواست در این مجموعه، خودرو امدادی متناسب با درخواست، به همراه کارشناس مربوطه ارسال خواهند شد. یکی از مهمترین مزایای امداتکار در این راستا، وجود کاملترین تجهیزات ایمنی خواهد بود. در این صورت حمل خودرو با رعایت ضوابط کامل انجام خواهد شد. تمام تعرفه های حمل خودرو نیز به طور کامل در سایت قرار گرفته و قابل مشاهده است. در این حالت
با توجه به نوع خودرو، هزینه حمل آن نیز متفاوت خواهد بود.

تعمیر در محل توسط امداد خودرو شامل چه خدماتی است؟

امروزه سرویس های تعمیر در محل که توسط مکانیک سیار تهران و غرب تهران ارائه می شوند، در چند دسته بندی مختلف قرار می گیرند. بنابراین این دسته بندی ها شامل راه اندازی اولیه خودرو، خدمات برقی و تعویض قطعات خواهند بود. تمام این خدمات توسط امداتکار قابل ارائه بوده و در این راستا از مجرب ترین کارشناسان استفاده می شود. در این شرایط استفاده از نیروهای کار مجرب سبب صرفه جویی در هزینه نیز خواهد شد. به علاوه با کمک گرفتن از امداتکار این اطمینان حاصل خواهد شد که در کوتاه ترین زمان، تیم امداتکار در محل حاضر شده و اقدامات لازم را ارائه خواهد داد. در این صورت حتی اگر در منزل باشید و راه اندازی خودرو با مشکل مواجه شود، می توانید روی
امداتکار حساب باز کنید. در ادامه تمام خدمات تعمیر در محل را به طور مجزا بررسی می کنیم.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

نحوه کمک رسانی تیم امداد در راه اندازی اولیه خودرو

استارت خودرو از چند قسمت تشکیل شده است که وجود مشکل در هر یک از بخش ها منجر به روشن نشدن خودرو و کمک گرفتن از امداد خودرو در غرب تهران و یا دیگر نقاط شهر تهران خواهد شد. به بیانی ساده می توان گفت که وجود نیروی برق قوی می تواند موجب راه اندازی خودرو شود. با این وجود در صورت بروز مشکل، ماشین استارت نخواهد خورد. وجود مشکل در باتری خودرو، ایراد در سیستم امنیتی خودرو، نرسیدن برق و… از مهمترین عواملی هستند که روشن شدن خودرو را با اختلال مواجه خواهند کرد. در این شرایط امداتکار به کمک شما خواهد آمد. بنابراین مشکلاتی مانند وجود ایراد در سوئیچ ماشین، قفل شدن موتور، سوختن فیوز و… توسط امداتکار قابل بررسی خواهند بود. با این تفاسیر در صورت بروز شرایط مذکور، فرد باید پس از ثبت درخواست در سایت یا نرم افزار، منتظر نیروهای امدادی
بماند.

نحوه کمک رسانی تیم امداد در مشکلات برقی خودرو

امروزه عوامل رایجی وجود دارند که با توجه به آنها سیستم برق خودرو دچار آسیب خواهد شد. در این حالت به مکانیک سیار تهران و یا در صورت موقعیت مکانی در غرب تهران با مکانیک سیار غرب تهران یا یک گروه امداد خودرو احتیاج پیدا خواهید کرد. شروع به کار نکردن موتور، خراب بودن دینام، استشمام بوی سوختگی، خراب شدن شمع و فیوز و عواملی از این دست می توانند مربوط به مشکل برق خودرو باشند که در طول مدت زمان کوتاهی روشن شدن خودرو را با مشکل مواجه خواهند کرد. علاوه بر این وجود مشکل در این بخش ها می تواند منجر به آتش سوزی و بروز حوادث جبران ناپذیر شود. در این حالت تیم امداتکار می تواند با استفاده از بهترین کارشناسان در این حوزه خدمت رسانی های لازم را انجام دهد.

تعویض قطعات و نحوه کمک رسانی تیم امداد

این روزها حتما این مشکل برای شما هم پیش آمده است که ناگهان خودرو روشن نشود و به امداد خودرو نیاز پیدا کنید. در این شرایط شاید پس از بررسی جزئی خودرو همچنان علت مشخص نشود. زیرا گاهی اوقات مشکل به اندازه ای جدی است که فرد باید نسبت به تهیه و تعویض قطعات خودرو اقدامات لازم را انجام دهد. در این حالت پیدا کردن قطعه و تعویض آن نیاز به کمی تخصص و دانش خواهد داشت. در این هنگام امداتکار به کمک شما آمده و با تعویض قطعه خودرو مشکل را حل خواهد کرد. بنابراین پس از ثبت کردن درخواست و با مراجعه کارشناس، انجام خدمات تسهیل شده و امکان استفاده از بهترین قطعات ایرانی و خارجی فراهم خواهد شد. ذکر این نکته نیز الزامی است که تمام قطعات مورد استفاده توسط امداتکار از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود.

مدت زمان رسیدن نیروهای امدادی

زمانی که خودرو با مشکل مواجه می شود، استرس و نگرانی راننده امری طبیعی است. اما گاهی اوقات دیر رسیدن تیم امداد خودرو نیز مزید بر علت خواهد بود. در این موقعیت تیم امداتکار با بررسی لوکیشن شخص، نزدیکترین نیرو را به موقعیت اعزام خواهد کرد. با این حال با توجه به میزان فاصله و ترافیک سنگین شهر تهران، مدت زمان رسیدن کارشناسان امداتکار وابسته به عوامل مختلفی خواهد بود. با این حال تلاش می شود که کارشناسان در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

ثبت درخواست در امداتکار چگونه است؟

برای ثبت درخواست در بهترین مکانیک سیار تهران و همچنین مکانیک سیار غرب تهران مراحل ساده ای وجود دارد که با طی کردن آنها و پرداخت هزینه لازم، کارشناسان به محل اعزام می شوند. در ابتدا شخص باید اطلاعات اولیه خود را ثبت کند. بنابراین فرایند ثبت نام در سایت یا نرم افزار انجام خواهد شد. سپس با بررسی کردن نوع خدمات مورد نیاز می توان، خدمت مورد نظر را در سایت یا اپلیکیشن درخواست نمود. در این مرحله با توجه به تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه، هزینه خدمت مورد نظر برای شما مشخص خواهد شد. در وهله بعد نزدیکترین امدادگر به شما، درخواست را تایید خواهد کرد و پیامکی حاوی اطلاعات امدادگر و مشخصات او برای شما ارسال خواهد شد. در نهایت نیز پس از حضور شخص و ارائه خدمات مورد نیاز، صورتحساب صادر شده و لینک پرداخت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی چه مزیت هایی دارد؟

همیشه وجود یک تیم پشتیبانی قوی در امداد خودرو یکی از مهمترین مزیت های یک مجموعه حرفه ای و کاربلد محسوب می شود. امداتکار نیز با بهره مندی از بهترین تیم پشتیبانی از این مزیت مهم غافل نشده است. در حال حاضر تیم پشتیبانی امداتکار به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت می نماید و آماده ارائه خدمات و پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشد. این در حالی است که طی تماس با پشتیبانی می توان از خدمات مشاوره رایگان فنی خودرو نیز بهره مند شد. بنابراین در صورت وجود هرگونه پرسش در خصوص مسائل فنی خودرو می توان با شماره
مندرج در سایت تماس گرفته و از دانش تیم متخصص امداتکار بهره مند شد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

هزینه خدمات امداتکار چگونه تعیین می شود؟

تعیین قیمت مکانیک سیار تهران به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. بنابراین پس از ثبت کردن درخواست مورد نیاز از طریق سایت، نرم افزار یا تماس تلفنی، تعرفه به طور دقیق محاسبه می شود. پس از این مرحله می توان درخواست امداد را ثبت نهایی کرد. پس از ثبت درخواست نیز، کارشناسان در محل حاضر شده و خدمت رسانی را انجام می دهند. با این وجود برای اطلاع از قیمت خدمات می توان با مراجعه به لیست قیمت در منوی اصلی سایت، از تعرفه های امداد و حمل خودرو مطلع شد. علاوه بر این ذکر این نکته الزامی به نظر می رسد که تعرفه های مذکور برای خودرو های خارجی و داخلی متفاوت خواهند بود. برای اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت و بررسی تعرفه ها نیز می توان توضیحات تکمیلی موجود در سایت امداتکار را مطالعه نمود. برای مشاهده تعرفه امداد خودرو کلیک کنید

تیم امداتکار چه ساعاتی فعالیت می نماید؟

همه ما هنگام قرار گرفتن در یک موقعیت دشوار یا بروز مشکلات جدی، به سراغ یک فرد یا گروه با تجربه می رویم. این روزها خراب شدن وسیله نقلیه و کمک گرفتن از مکانیک سیار تهران و همچنین مکانیک سیار غرب تهران نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بنابراین امکان بروز نقص فنی در حین حرکت خودرو یا حتی توقف آن می تواند، اوقات شما را تلخ کند. به خصوص اگر این مشکل در طول شب اتفاق بیوفتد. در این شرایط تیم امداتکار به راحتی می تواند مشکل شما را حل کند. زیرا به صورت ۲۴ ساعته و در طول شبانه روز فعالیت می نماید. بنابراین یکی از مهمترین مزیت های این تیم کاربلد، عدم وجود محدودیت زمانی می باشد. با این تفاسیر هموطنان ساکن تهران می توانند در طول شبانه روز با شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۰ تماس حاصل کرده و از خدمات امدادی استفاده نمایند.

مکانیک سیار شبانه روزی

مکانیک سیار شبانه روزی یا همان خدمات مکانیکی سیار، یک سرویس است که توسط فنی‌ها یا کارگاه‌های مکانیکی ارائه می‌شود و به منزل یا محل تصادف خودرو می‌رود تا در محل خدمات مکانیکی را ارائه دهد. این سرویس به رانندگانی که در صورت نیاز به تعمیرات و خدمات مکانیکی فوری در هر ساعت از شبانه روز نیاز دارند، کمک می‌کند.

مکانیک سیار شبانه روزی عموماً شامل خدمات زیر می‌شود:

  1. تعمیرات فوری: مکانیک سیار در مواردی که خودرو در جاده خراب شده است، تعمیرات فوری را در محل ارائه می‌دهد. این می‌تواند شامل تعمیرات ساده مانند تعویض لاستیک، تعمیر سیستم‌های برقی، تعمیر باتری و غیره باشد.
  2. بررسی و تشخیص مشکلات: مکانیک سیار می‌تواند مشکل خودرو را بررسی کرده و تشخیص دهد که چه عیبی با آن رخ داده است. این شامل خواندن کدهای خطا، آزمایش و بررسی سیستم‌های مختلف و تشخیص مشکلات الکتریکی و مکانیکی است.
  3. تعمیرات پیشرفته: در برخی موارد، ممکن است نیاز به تعمیرات پیشرفته‌تر و جامع‌تری برای خودرو باشد. در چنین مواردی، مکانیک سیار ممکن است به شما کمک کند و تعمیرات پیچیده‌تر را در محل انجام دهد یا خودرو را به کارگاه مناسب منتقل کند.

بهتر است قبل از وقوع مشکلات، با شرکت‌ها و کارگاه‌های مکانیکی محلی تماس بگیرید و درباره خدمات مکانیک سیار شبانه روزی آنها و هزینه‌های مربوطه استعلام بگیرید.

 

سخن پایانی

امروزه بروز مشکلات فنی در خودرو یا نیاز به یدک کش امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است. بنابراین در صورت بروز مشکل اولین کاری که می توان انجام داد، کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای، متخصص و مورد اعتماد است. در حال حاضر تیم امداتکار بهترین مکانیک سیار تهران است که تمام خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای معقول، ارائه می دهد. نکته قابل توجه در خصوص خدمات امداتکار این است که این تیم تلاش کرده است تا درخواست تمام خدمات را ار طریق سه راه ارتباطی برای هموطنان عزیز فراهم نماید. در حال حاضر خدمات این تیم متخصص فقط در استان تهران ارائه می شود و برای ساکنین این شهر انجام خواهد شد.

خدمات بهترین مکانیک سیار تهران در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. بنابراین تمام مشکلات مربوط به برق خودرو، وجود مشکل در باتری، ترکیدن لاستیک یا نیاز به پنچرگیری، نیاز به حمل یا یدک کش، خدمات مربوط به سوخت رسانی، تعویض قطعات معیوب و… توسط امداتکار قابل بررسی خواهند بود. از دیگر مزیت های مهم تیم امداتکار، برخورداری از پشتیبانی قوی و فعالیت بیست و چهار ساعته خواهد بود که وجه تمایز امداتکار با رقبا محسوب خواهد شد. علاوه بر این هزینه های مشخص شده نیز بر اساس تعرفه های ثبت شده توسط اتحادیه امدادگران تعیین خواهند شد. در نهایت برای تمام خدمات انجام شده فاکتور صادر می شود.

تماس با امدادگرثبت فوری امداد