یدک کش و حمل خودرو

یدک کش و حمل خودرو

خدمات حمل خودرو و یدک کش در تهران توسط شرکت امداتکار ارائه می ‌شود. خدمات یدک کش، خودروبر وکفی با استفاده از کارشناسان مجرب و با سابقه در زمینه حمل خودروهای داخلی و خارجی اقدام می نماید.
در شرکت امداتکار با توجه به نوع درخواست امدادی حمل خودرو، کارشناسان و خودرو امدادی مخصوص همان درخواست را برای امدادجویان ارسال می نماید.
تمامی خودروهای متعلق به شرکت امداتکار دارای تجهیزات کامل ایمنی جهت حمل ایمن خودرو بر اساس شرایط و ضوبط پلیس راهبر می باشند.
درخواست امداد حمل خود را می توانید در تمامی ساعات شبانه روز با روش های ثبت در وبسایت، اپلیکیشن و ارتباط با مرکز تماس امداتکار(۹۲۰۰۱۹۵۰-۰۲۱) در تمامی نقاط شهر تهران اقدام نمایید.
هزینه و تعرفه خدمات حمل خودرو طبق اتحادیه امداد خودرو تهران بر اساس نوع خودرو و نوع درخواست خدمت متفاوت می باشد که در صفحه تعرفه خدمات به تفسیر پرداخته شده است.

سوالات متداول

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!
سوالات متداول

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی 

جهت مشاوره فنی خودروی خود با کارشناسان فنی امداتکار در ارتباط باشید!
متن سربرگ خود را وارد کنید

انواع یدک کش خودرو

یکی از نکات مهم در زمان استفاده از خدمات یدک کش خودرو در تهران این است که برای حمل خودرو با آسیب های مختلف نمی توان از هر نوع یدک کشی استفاده کرد. مثلا زمانی که خودرو مخصوصا بدنه خودرو آسیب جدی دیده باشد از کفی استفاده می شود یا اگر مسافت بیشتر از ۱۰ کیلومتر باشند از سایر خودروهای امدادی برای حمل خودرو استفاده می گردد.

با توجه به این موارد یدک کش هایی که به منظور حمل خودرو مورد استفاده قرار می گیرند بسیار متنوع هستند. از این رو کاربرانی که قصد بهره گیری از خدمات حمل خودرو را دارند باید در زمان تماس گرفتن اطلاعاتی نظیر نوع خودرو، میزان آسیب دیدگی، مکان خودرو و … را ارائه دهند تا پشتیبانان یدک کش خودرو تهران بهترین ماشین یدک کش را بفرستند.

ارائه این اطلاعات سبب می گردد خدمات یدک کش خودرو تهران و خدمات حمل خودرو در سریع ترین و به بهترین شکل ممکن ارائه گردد.  

در حال حاضر یدک کش خودرو در تهران از یدک کش های متنوعی برای حمل خودرو استفاده می کنند. از جمله آن ها می توان به یدک کش ‌های بلند کننده چرخ، جرثقیل های دکل ‌دار، یدک کش های کامیونی، یدک کش ‌های زنجیری، نیسان چرخگیر یا خودرو بر و … اشاره نمود.

چگونه بهترین یدک کش خودرو تهران را انتخاب کنیم؟

مطمئنا در بین انبوهی از شرکت های یدک کشی خودرو در تهران این سوال به ذهن کاربران خطور می کند که بهترین یدک کش خودرو در تهران کدام است؟

در این راستا باید بگوییم بهترین شرکت یدک کش خودرو باید از ویژگی های خاصی بهره مند باشد. همچنین خدمات حمل خودرو منحصر به فرد به کاربران ارائه دهد. یکی از مهمترین خدمات این مجموعه ها این است که خودروهای یدک کش متنوعی داشته باشند تا بتوانند نیاز تمام کاربران را برطرف کنند. همچنین باید از یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار باشند تا در هر ساعتی از شبانه روز به تماس های کاربران پاسخ دهند.

در واقع برای یک تیم امدادگری خودرو نباید روز، ماه و سال تفاوتی داشته باشد. فرقی نکند در هوای گرم باشد یا برفی، در ایام نوروز باشد یا تعطیلات تابستان در هر زمانی که با این مجموعه تماس گرفته شد باید در اسرع وقت خود را به محل مورد نظر برسانند.

برخورداری از مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو ها از دیگر فاکتورهایی است که اعتبار یدک کش خودرو تهران را نشان می دهد. علاوه بر این این مجموعه باید از تکنسین ها و مکانیک های متخصص برخوردار باشد. در این صورت می تواند مشکلات کاربران را در محل حادثه به راحتی برطرف کند.

با توجه به این ویژگی ها تیم حرفه ای و یدک کش امداتکار یکی از بهترین تیم های خدمات رسانی حمل خودرو در تهران می باشد. این مجموعه هم از انواع خودروی یدک کش اعم از نیسان خودروبر، جرثقیل، کفی و … برخوردار است و هم یک پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد. لذا در هر زمانی از شبانه روز یا طول هفته و ایام تعطیلات با امداتکار تماس گرفتید تمام خدمات حمل خودرو به شما ارائه می گردد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

ویژگی های یدک کش امداتکار

این مجموعه دارای مجوز رسمی است و انواع خدمات حمل خودرو را در تهران و کرج ارائه می دهد. امداتکار یک شرکت حمل خودروی تخصصی است که در سرتاسر تهران مشغول به فعالیت است. این مجموعه تخصصی برای ارائه بهترین خدمات حمل خودرو در تهران امتیازهای متعددی به مجموعه کاری خود اضافه نموده است. از مهم ترین این امتیازها تعرفه منصفانه و قیمت مقرون به صرفه می باشد.  

بنابراین کاربران می توانند با مناسب ترین قیمت از خدمات حمل خودروی امداتکار بهره مند شوند. همچنین این مجموعه از اپراتورهایی برخوردار است که به کمک موقعیت یاب خودروهای امدادگری خود را پیدا کرده و نزدیک ترین یدک کش را در سریع ترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام می کنند. ارسال سریع به همراه مکانیک سیار یکی از مهمترین ویژگی های این مجموعه است.

قیمتی که این مجموعه تخصصی برای خدمات حمل خودرو در نظر گرفته کاملا استاندارد بوده و بیش از تعرفه تعیین شده نمی باشد.

از دیگر ویژگی های مجموعه امداتکار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت مجاز یدک کش حین حمل خودرو
 • استفاده از سیم بکسل قوی
 • استفاده از یدک کش با شاسی و بدنه سالم

سرعت مجاز یدک کش حین حمل خودرو

رعایت سرعت مجاز خودروی یدک کش یکی از ویژگی هایی است که یک تیم امدادرسانی خودرو باید حتما آن را رعایت کند. چرا که معمولا خودروهای تصادفی و آسیب دیده با این خودروها حمل می شوند. به همین دلیل خودروهای یدک کش امداتکار سرعت مجاز حمل خودرو را رعایت می کنند تا آسیب بیشتری به خودرو وارد نشود.

از طرف دیگر رعایت سرعت مجاز نه تنها سبب می شود کنترل دو وسیله نقلیه آسان تر گردد بلکه به کاهش میزان تصادفات کمک می کند. همانطور که می دانید خودروی حمل شده هیچ کنترلی ندارد و تمام کنترل آن بر عهده یدک کش است. بنابراین یدک کش باید با سرعتی حرکت کند که هم خود و هم خودروی حمل شده را کنترل نماید.

استفاده از سیم بکسل قوی

سیم بکسل یکی از مهمترین قطعات تریلرها بشمار می رود. چرا که مهمترین عامل ارتباط بین خودرو و یدک کش است. در واقع خودروی حمل شده از طریق این سیم به تریلر وصل می شود. بنابراین اگر این سیم استحکام کافی نداشته و یا ایرادات فنی داشته باشد مطمئنا خطر تصادف را افزایش می دهد. از این رو تیم حرفه ای امداتکار از بهترین سیم بکسل استفاده می کند.

این سیم بکسل مقاومت و استحکام کافی برای حمل خودرو را دارد و به راحتی ساییده و پاره نمی شود. همچنین این سیم قدرت تحمل بالایی دارد و می تواند وسایل نقلیه با وزن های مختلف را حمل کند. از دیگر ویژگی های این سیم بکسل می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی اشاره کرد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

استفاده از یدک کش با شاسی و بدنه سالم

از دیگر ویژگی های یک یدک کش خوب و حرفه ای داشتن شاسی و بدنه سالم و بدون نقص است. این ویژگی سلامت تریلر را تضمین می کند. از این رو تیم حرفه ای امداتکار به منظور افزایش ایمنی کار از یدک کش هایی با شاسی و بدنه سالم استفاده می کند.

خدمات یدک کش خودرو در تهران امداتکار

یدک کش خودرو امداتکار در کنار ویژگی هایی که دارد خدمات حمل خودروی متنوعی به کاربران ارائه می دهد. فرقی نمی کند خودروی شما خارجی است یا داخلی این مجموعه تخصصی برای تمام خودروها از کوچک گرفته تا بزرگ داخلی گرفته تا خارجی خدمات حمل خودروی خود را ارائه می دهد.

از جمله مهمترین خدمات یدک کش خودرو تهران و خدمات حمل خودرو عبارتند از:

 • حمل خودرو با یدک کش به تعمیرگاه در صورت نیاز
 • حمل خودرو به مراکز بیمه
 • اعزام مکانیک سیار
 • پنچرگیری سیار
 • امداد باتری
 • امداد کلید و سوئیچ
 • سوخت رسانی سیار
 • حمل خودرو برای تعویض پلاک
 • حمل خودرو به منظور تعویض پلاک
 • حمل و نقل خودروهای کلاسیک مخصوص نمایشگاه
 • حمل خودروهای فرسوده بدون راننده
 • تعمیرات باک بنزین در محل
 • سوخت رسانی سیار
 • اعزام ۲۴ ساعته نیروهای متخصص امدادی
 • تامین قطعات
 • تست موتور
 • مکانیک
 • آهنگری و سیم کشی

حمل خودرو با یدک کش به تعمیرگاه

یکی از رایج ترین مواقعی که کاربران نیاز به یدک کش دارند زمانی است که خودروی آن ها وسط راه خراب شده و یا تصادف کرده است. در چنین مواقعی بهترین و سریع ترین راه تماس گرفتن با یدک کش خودرو تهران است. از آنجایی که کیفیت انتقال خودرو بسیار مهم می باشد حمل خودرو با یدک کش از برجسته ترین خدمات تیم امداتکار است.

این تیم حرفه ای به منظور انتقال امن خودرو از مجرب ترین و زبده ترین کادر استفاده می کند تا خودرو با امنیت کامل به تعمیرگاه برسد. حمل خودروهای آسیب دیده و معیوب از مهمترین خدماتی است که این مجموعه تخصصی به کاربران ارائه می دهد. 

اعزام مکانیک سیار

یکی دیگر از خدمات امداتکار فرستادن تعمیرکار به محل حادثه است. این مجموعه تخصصی به منظور خدمات رسانی سریع و حرفه ای مجموعه ای از مکانیک های کاربلد و حرفه ای را جمع آوری کرده است. همچنین انواع خدمات مکانیکی را به صورت ۲۴ ساعته به کاربران ارائه می دهد. بنابراین فرقی نمی کند چه ساعت از شبانه روز است در صورت نیاز به تعمیرکار حرفه ای می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

نکته جالب توجه این است که مکانیک های سیار هم به منزل و هم جاده اعزام می شود.

حمل خودرو به منظور تعویض پلاک

یکی دیگر از خدمات جالب توجه یدک کش خودرو تهران حمل خودروهایی است که پلاک صفر دارند و یا بدون پلاک می باشند. از آنجایی که تردد این نوع خودروها در خیابان های درون شهری و بین شهری ممنوع است با تماس گرفتن با امداتکار می توان این خودروها را به محل مورد نظر انتقال داد.

متن سربرگ خود را وارد کنید
متن سربرگ خود را وارد کنید

امدادرسانی قفل و سوئیچ

یکی از مشکلات رایجی که برای بسیاری از راننده ها رخ داده باز نشدن درب خودرو یا خراب شدن سوئیچ است. بنابراین اگر با مشکلاتی نظیر شکستن سوئیچ، قفل شدن درب خودرو، گم کردن سوئیچ خودرو سایر مشکلات امنیتی خودرو مواجه شدید می توانید با تیم امدادرسانی خودرو امداتکار تماس بگیرید. این مجموعه تخصصی از کادری مجرب برخوردار است که می تواند مشکلات ناشی از قفل و سوئیچ خودروی شما در سریع ترین زمان برطرف کند.

پنچرگیری سیار

یکی از شایع ترین مشکلات خودرو پنچر شدن لاستیک ها است. در صورتی که مهارت پنچرگیری ندارید یا عدم دسترسی به تجهیزات لازم برای پنچرگیری می توانید با امداتکار تماس بگیرید. این مجموعه تخصصی در هر زمان و مکانی با مناسب ترین قیمت خدمات پنچرگیری لاستیک و همچنین خدمات مکانیک سیار در تهران را به شما ارائه می دهد.

امدادرسانی باطری خودرو

باطری خودرو یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده این وسیله نقلیه است. به همین دلیل اگر خراب شود خودرو را در مسیر نگه می دارد. از این رو تیم حرفه ای امداتکار انواع خدمات مربوط به باطری اعم از تعویض، تعمیر و باطری به باطری را به صورت سیار به کاربران ارائه می دهد.

یدک کش خودرو

سوخت رسانی سیار

بدون شک یکی از خاص ترین خدمات یدک کش خودرو امداتکار سوخت رسانی سیار است. مطمئنا کاربران زیادی با تمام شدن بنزین خودرو در مسیر مواجه شده اند. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید و به پمپ بنزین دسترسی نداشتید می توانید با مجموعه حرفه ای امداتکار تماس بگیرید. این مجموعه به صورت ۲۴ خدمات سوخت رسانی سیار را به کاربران ارائه می دهد.

بنابراین بدون توجه به زمان با این مجموعه تماس بگیرید. از همه مهم تر اینکه اگر تمام شدن بنزین خودرو ناشی از سوراخ شدن باک بنزین بود نیروهای متخصص اعزامی می توانند این مشکل را تشخیص و آن را برطرف کنند. تعمیرات باک بنزین در محل از دیگر خدمات یدک کش خودرو تهران است.

تماس با امدادگرثبت فوری امداد